Toeta meie uue logo ja kodulehe loomist

 

Peale seda pidulikku nädalavahetust on vahva tulla välja ühe piduliku teatega! Nimelt on meil suur rõõm lõpuks näidata kõigile meie uut logo! Logo loomine on aga olnud vaid üks osa suuremast projektist, mis on käinud juba üle aasta aja.

Mõnda aega tagasi hakkas tunduma, et kool vajaks uut “välimust”. Logo ja koduleht olid mõlemad vanad ja lihtsalt ei kandnud ammu enam meie nägu ega väärtusi. Nii hakkasime vaikselt pidama plaani, et mis oleks kõige parem lahendus sellele uuenduskuurile. Tänapäeval on koduleht ikkagi väga tähtis visiitkaart ja ei tohi jääda unarusse!

Meie jaoks on kõige tähtsam see, et koduleht ja logo annaks edasi meie päris olemust, seda millised me tegelikult oleme. Meie lasteaia ja kooli sisu. Et see annaks võimaluse kiigata meie armsasse majja, tutvuda meie inimestega ja teha meid nähtavamaks.

See kõik kokku on olnud väga mahukas projekt, mis hakkab nüüd vaikselt lõpuni jõudma! Uue logo ja stilistika aitas meil välja mõelda vDisaini agentuuri disainerid ja arendajad, kes on ka meie pea valmiva kodulehe autorid. Kodulehe aitasid veel kaunimaks muuta fotograafid Helen Tulp ja Ülo Udumäe ning illustraator Liva Vilnite-Pantelejeva

Et kõik saaks tõesti professionaalselt ja parimal viisil tehtud, on see olnud üpris kulukas ettevõtmine! Aga sõprade abiga saavad alati suured tööd kergemini tehtud. Kui Sa tunned, et Sa tahaksid ja Sul oleks võimalik tulla meile selles projektis appi, siis saad seda teha annetades raha Aruküla Vaba Waldorfkooli ja lasteaia uue kodulehe fondi!


Väljendamaks kõikidele toetajatele oma siirast tänu, märgime me Teie nimed ära uuel kodulehel! Suurimatele annetajatele on meil tänutäheks toredad kingitused. Igal annetusel on kaal!

MTÜ Aruküla Vabakooli Selts on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja, mis tähendab, et iga annetaja saab meile annetades tagasi tulumaksu! Sellepärast palume selgitusse lisada kohe ka annetaja isikukoodi.

Annetuse saab teha mugavalt makselingi kaudu siit!

Või tehes ülekanne:
MTÜ Aruküla Vabakooli Selts
𝐚/𝐚 𝐋𝐇𝐕 EE677700771009806628
𝐒𝐞𝐥𝐠𝐢𝐭𝐮𝐬: Annetus + annetaja isikukood

Suur aitäh kõikidele toetajatele!